עיצוב ארונות חדרי ילדים

מגירות לחדר ילדים
מרץ 8, 2015
עיצוב חדרי שינה ילדים
מרץ 15, 2015

הארון בחדר הילדים הינו רהיט גדול ובעל מראה משמעותי בחדר. הוא זה שאחראי על אחסון הבגדים, הנעליים, התיקים ולעיתים אף צעצועים ומשחקים. הארון יכול להגיע בסוגי עיצוב שונים. החל בארונות לחדרי ילדים קטנים בני שתי דלתות העומדים באופן עצמאי בחלל החדר, וכלה בארונות קיר גדולים הנמצאים בתוך בנישה.בעיצוב מודרני ללא נוכחות רבה תוך השתלבות בקיר, וכלה בארון בעל מראה רומנטי ומעוצב עם חלונות זכוכית מעוטרים בבדים, או דלתות מרופדות המוסיפות מראה מהודר לארון.

בכל המקרים חשוב להציב את הארון בקיר המיועד לו מבלי שיחסום את הכניסה ויפריע למרחב. חלל פתוח ונוח למשחק הינו דבר ראשון במעלה וחשוב לדאוג לא לוותר על אזור כזה לטובת ארון גדול.עם זאת מיקום נכון ונוח יוכל להקצות אזור אחסון מצוין מבלי לתת תחושת כובד או מחנק בחדר.
על הארון להיות בצבע בהיר מה שעוזר ליצירת תחושה נעימה ולא מכבידה לעין.

ידיות שונות יכולות להפוך את הארון למיוחד ומעניין, כיום יש ידיות בצורות שונות בסגנונות שונים המתאימות לפעוטות או לילדים בוגרים יותר,
הידיות הן דרך נהדרת לשדרג ארון קיים כמו גם לתת לילד או לילדה אפשרות לבחור ידית המתאימה לנושא אהוב ( למשל ידית של עוגן או של רקדנית , ידיות קריסטל מהודרות לנערות וכו…)

חשוב בזמן הקניה להקפיד לקנות ארון העשוי מחומרים איכותיים, כזה שיכול לשמש את הילד במשך כל שנות הילדות. למשל מלוחות לביד ולא מ MDF עם צירים ומסילות איכותיים ובטריקה שקטה המונעת תפיסת אצבעות. איכות הארון מקלה על השימוש .כאשר המגרות משמשות בצורה אופטימלית את הדייר הצעיר בחדר אין צורך לרכוש ארון חדש תוך שנה או שנתיים כתוצאה מבלאי.החלוקה הפנימית בארון צריה להיות בהתאם לצרכים .צריך להקצות מקום לתליה, מדפים ומגרות כך שכל דבר יותאם לסוג האחסון הנכון.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן