עיצוב חדרי שינה ילדים

עיצוב ארונות חדרי ילדים
מרץ 8, 2015
חדרי ילדים מעוצבים בלבן
מאי 7, 2015

חדר הילדים הפך בשנים האחרונות לחלל מושקע כמו יתר חללי המגורים של הבית.לא עוד מיטה מהשכן, מכתבה משופצת וארון רעוע. אלא חלל שמתהדר בעיצוב עילי ויוקרתי המנעים את השהייה .

עיצוב חדרי ילדים הינו נושא שהתפתח והפך לתחום עשיר בסגנונות וחומרים אולם כדי להפוך חדר ילדים לחלל מעוצב ויוקרתי חשוב לעצבו תוך מחשבה ושימת לב לפרטים.

הדבר הראשון הוא לשים לב שהחומרים מהם עשויים הרהיטים הינם חומרים איכותיים, עץ גושני ולא MDF ,צביעה מוקפדת ורמת גימור גבוהה. כשכל זה משתלב עם חומרי גלם איכותיים ויוקרתיים נוספים כמו בדי כותנה ופשתן אווריריים ועוד.

חדר שינה יוקרתי מתהדר במיטות מרווחות, הרבה פעמים מיטות מרופדות, מכתבה מושקעת ומאובזרת במגרות ומקומות אחסון,וארון רחב ידיים שמאפשר אחסון מרובה. ככל שמקום האחסון מרווח יותר כן החדר מסודר יותר ויוצר אווירה נעימה ולא עמוסה. חשוב מאוד לדאוג לארגזים מעוצבים, ויחידות לצעצועים ומשחקים.בחדר שינה יוקרתי נמצא לרוב גם פינות נוספות שלא קיימות בחדר שינה סטנדרטי. לדוגמא פינות איפור, כורסאות עליהן ניתן להשתרע וספות המתאימות בגודלן לחדר ילדים.
חיפויי הקיר והרצפה גם הם חשובים מאוד ביצירת מראה יוקרתי. על הקירות להיות צבועים צבעים עדינים, בגוונים מונוכרומטיים ולשלבם עם טפטים היוצרים מראה מושלם. חשוב לבחור גוונים מאופקים ולא צעקניים כדי לשמור על מראה שלו . חיפויי הרצפה המתאים ביותר הוא פרקט, עדיף כמובן מעץ גושני איכותי ולא לימנציה ועליו להניח שטיח רך ומפנק

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן