עיצוב חדרי שינה לנערות

מיטות מעוצבות לבנים
יוני 28, 2017
עיצוב חדרי תינוקות בנים
אוגוסט 13, 2017

הנטייה הנשית לתכנן כל דבר לפרטי פרטים באה לידי ביטוי כבר בגיל צעיר, כשהבנות הקטנות מדמיינות כיצד ייראה חדר החלומות שלהן – עיצוב חדרי שינה לנערות על-ידי חגית סער מבטיח הפיכת כל חלום למציאות משמחת בדמות מרחב מקורי וייחודי שמותאם בדיוק לנערה ולרצונותיה.

על-מנת לספק לכל נערה חדר שינה שעונה במלואן על כל הציפיות שלה, מביאה סער לידי ביטוי את הניסיון הרב שלה, תוצאה של למעלה מ-20 שנות עיצוב רהיטים וחדרי שינה; את התשוקה שלה לאסתטי כמו גם היכולת שלה לשלב אותו עם הפונקציונלי; את הקשב הרב שלה לצרכים האמיתיים של כל נערה; ואת המחויבות המוחלטת ליצור תמיד מרחב שיבטיח התפתחות קוגניטיבית ורגשית מיטבית ומקסימום נחת לאורך כל שעות היממה ובמגוון רחב של סיטואציות.

הדרך אל חדר השינה המושלם לנערה עוברת גם בבית המלאכה הפרטי, שם הופכים השרטוטים והתוכניות של סער לרהיטים ופריטים בעלי רמת גימור גבוהה במיוחד. חומרי הגלם הם על טהרת הטבעי, הבריא והידידותי לסביבה – עץ בוק גושני בשילוב לוחות לביד וצבעים נטולי עופרת וללא חומרים מזיקים. ההקפדה המוחלטת על כל פרט ופרט באה לידי ביטוי גם פתרונות הפרזול, שהם תוצרת חברת בלום הידועה ברמת העמידות הגבוהה של המסילות, הצירים ושאר המוצרים, גם בשימוש אינטנסיבי במיוחד.

באופן כללי מתאפיינים חדרי השינה לנערות שמעצבת ומוציאה לפועל סער בקווים נקיים ומודרניים שמשולבים בהם באלגנטיות ובדייקנות גם מוטיבים רומנטיים ואלמנטים מעולם הפנטזיה. הגוונים עדינים ולא מנסים לגנוב פוקוס ומעל לכל מרחפת היצירתיות של חגית, האינטרפרטציה הייחודית שהיא מעניקה לכל מרחב ולכל נערה והחותם האישי שלה. התוצאה: עיצוב חדרי שינה לנערות שמשדר יוקרה ומבטיח חיים עם איכות של ממש לנערה שזהו המקום האישי שלה כמו גם להוריה המאושרים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן