עיצוב חדרי תינוקות בנים

עיצוב חדרי שינה לנערות
יוני 28, 2017
עיצוב חדרי תינוקות לבנות
אוגוסט 13, 2017

חדרי תינוקות לבנים מחייבים עיצוב מוקפד ומדויק, כזה שיעטוף את הרך הנולד באסתטיקה משובחת, באנרגיות רצויות ובעיקר בהמון אהבה. חגית סער אמונה על עיצוב וייצור חדרי תינוקות בנים על-פי הצרכים של ההורים והחלומות שלהם, כך שהתינוק יזכה למקום אופטימלי לגדול בו ובמקביל ההורים ייהנו מהמרחב שנוצר עבור הבייבי שלהם.

על-מנת לעצב חדר תינוק מושלם מקפידה חגית סער על קשב והתבוננות: קשב לרצונות של ההורים, שבאופן טבעי מלאים בהתרגשות לנוכח ההצטרפות למשפחה של התינוק, והתבוננות בסביבה שבה הוא עתיד לצמוח – הן הסביבה הפיזית, הן הסביבה האנושית והן הסביבה העיצובית.

אל האינפורמציה הנ"ל מתווסף ה"אני מאמין" של סער בנוגע לעיצוב חדרי תינוקות בנים. בפרט מושם דגש על שילוב בין הפן האסתטי לבין הפן הפונקציונלי, שהרי כפי שיודעים כל ההורים, גידול תינוק מביא עימו לא רק נחת אינסופית אלא גם לא מעט אתגרים, וכדאי מאוד שהחדרים של התינוקות יספקו נוחות מרבית.

עוד מאפיין בולט של העיצוב של סער הוא היותו ייחודי: כפי שכל תינוק הוא מיוחד, ולא רק בעיני הוריו, כך גם החדר שלו אמור להיות שונה מחדרים של תינוקות אחרים, ובמקביל ליצור הרמוניה נכונה עם שאר החדרים בבית. השפה העיצובית שגיבשה סער במשך למעלה מ-20 שנה בתחום העיצוב והתכנון של חדרי תינוקות ונוער מבטיחה תוצאות מרהיבות עין.

לאחר השלמת העיצוב והתכנון של החדר שישמש את התינוק שלכם בראשית חייו, כאמור על סמך קשב מלא לרצונות שלכם והתבוננות מעמיקה בסביבה, מגיע שלב הייצור – וגם אותו מבצעת סער במקצועיות וללא פשרות.

הייצור של אותם חדרי תינוקות בנים מעוצבים מתבצע בבית מלאכה פרטי, על בסיס חומרי גלם ידידותיים לסביבה ובעיקר לרך הנולד: עץ גושני שמשולבים בו לוחות לביד באיכות גבוהה וצבעים שאין בהם עופרת או חומרים מזיקים אחרים. בקרת האיכות המחמירה מוודאת שכל פריט שיוצא מבית המלאכה יהיה לא פחות ממושלם, וכל שנותר לכם ולתינוק הוא ליהנות מחדר יפהפה שעוצב ויוצר במיוחד עבורכם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן