עיצוב חדרי תינוקות לבנות

עיצוב חדרי תינוקות בנים
אוגוסט 13, 2017
מיטות מעוצבות לילדים
אוגוסט 13, 2017

כל תינוקת היא מצד אחד נסיכה שראויה לתנאים מפנקים במיוחד בחדר שלה, ומצד שני יצור זעיר ורגיש שמחובתנו להגן עליו בכל האמצעים העומדים לרשותנו. בהתאם תכנון חדרי תינוקות לבנות משלב התייחסות מדוקדקת להיבטים אסתטיים, לשיקולי נוחות, לעקרונות מתחום הבטיחות וגם לפונקציונליות, שהרי ההורים שמשקיעים משאבים רבים בגידול התינוקת זקוקים לעזרה בדמות חדר פרקטי.

בנוסף לכל הנ"ל, מקפידה חגית סער ליצור לכל תינוקת/נסיכה חדר ייחודי משלה, בהתאם לערכים שמנחים את המשפחה, לרצונות של ההורים ולשפה העיצובית שמאפיינת את הבית באופן כללי.

במהלך התכנון והעיצוב של חדרי תינוקות נעזרת סער גם בניסיון העשיר שלה – שנצבר במשך למעלה מעשרים שנים בתחום – וגם בטביעת העין החדה שלה. השפה האסתטית המגובשת של חגית מתעדכנת בהתאם למגמות רווחות בתחום חדרי הילדים והתינוקות, ובה בעת שומרת על עמוד שדרה ועל קווים קלאסיים.

התוצאה: עיצוב חדרי תינוקות לבנות מושלמים מ-א' ועד ת', וכאלה שכל פרט ופרט בהם זכה למלוא תשומת הלב הנדרשת ומיטות לבנות מעוצבות.

באופן טבעי חדר תינוקות איכותי מחייב לא רק עיצוב מדויק אלא גם הוצאה לפועל מקצועית לחלוטין. הייצור של חדרי התינוקות של חגית סער מתבצע בבית המלאכה הפרטי שלה, תוך בקרת איכות מחמירה שלא מפספסת אף ניואנס ומבטיחה מוצרים שנראים בדיוק כפי שתוכננו ובעצם בדיוק כמו החלומות שלכם על חדר תינוקות לבתכם.

גם חומרי הגלם שבהם עושה סער שימוש במסגרת ייצור חדרי תינוקות לבנות הם הטובים ביותר שיש: עץ מלא (בוק גושני) בשילוב של לוחות לביד מבטיח יציבות ונוכחות, ובנוסף שומר על בריאות התינוקת ומפזר בחדר אנרגיות של חוסן ורכות גם יחד; וצבעים על בסיס מים ללא עופרת או כימיקלים מזיקים משלימים תמונה יפה ובטוחה לחלוטין עבור התינוקת ועבורכם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן