עיצוב חדר שינה לבנות

עיצוב חדר שינה לבנים
יוני 28, 2017
רהיטים לחדרי ילדים ונוער
יוני 28, 2017

כשהמטרה היא עיצוב חדר שינה לבנות, בין אם צעירות ובין אם כבר נערות, נדרשות מספר איכויות חשובות כדי שהתוצאה תשביע את רצונן של הנסיכות הקטנות: תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט כשהן מתארות בעיניים נוצצות את חדר החלומות שלהן, נקודת מבט רחבה על הסביבה ועל היחסים בינה לבין הילדה, גמישות מחשבתית, יצירתיות, מקורות השראה עדכניים וקלאסיים גם יחד, שפה עיצובית מגובשת, מחויבות מלאה הן לאסתטי והן לפונקציונלי, גם לעולם הפנטזיה וגם לחיי היומיום ומעל לכל רצון אמיתי לספק לילדה/נערה חדר שינה שיהווה עבורה מקום מושלם בכל שעות היממה ובכל סיטואציה שהיא. במשך למעלה מ-20 שנים של עיצוב חדרי שינה לבנות הפגינה חגית סער את כל האיכויות הנ"ל וכמובן שכללה אותן עוד ועוד, וגם הנסיכה הפרטית שלכן יכולה ליהנות מחדר שינה שובה לב ופרקטי עד מאוד.

בנוסף לתכנון הקפדני ולעיצוב המקורי, מבטיחה חגית (ומקיימת!) גם רמת גימור מושלמת, וזאת בזכות ייצור הרהיטים והפריטים הנלווים לחדר השינה בבית מלאכה פרטי האמון על ביצוע ללא רבב ובקרת איכות מחמירה במיוחד.

עוד כדאי לדעת שסער מקפידה להשתמש אך ורק בחומרי גלם בטוחים, טבעיים ובריאים, ובפרט בעץ מלא (בוק גושני) וכן צבעים נטולי עופרת ובלי חומרים מזיקים אחרים. בחירה זו משתלבת עם תפישת העולם שלה שמציבה במרכז את ילדה/נערה, כשבאופן טבעי החדר שלה אמור להיות מקום בטוח לחלוטין עבורה. החיבור בין הפן האמנותי שמפעם בחגית ועל כן גם בכל חדר שינה לבנות שהיא מעצבת ויוצרת לבין הפן המעשי מוביל לתוצאות ברמה גבוהה במיוחד וכאלה שעונות על כל הציפיות ואף עולות עליהן.

גם לבת שלכן מגיע חדר שינה מקורי בעל חותם אישי ובשפה עיצובית ייחודית – חדר שמהווה גם עבור ההורים מקור לנחת רבה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן