עיצוב חדר שינה לבנים

חדרי שינה לתינוקות יוקרתיים
יוני 28, 2017
עיצוב חדר שינה לבנות
יוני 28, 2017

עיצוב חדר שינה לבנים הוא אתגר מורכב – מצד אחד גם השדונים הקטנים מעריכים אסתטיקה והרמוניה ורוצים שהחדר שלהם יתאפיין באיכויות אלה, ומצד שני במקרים רבים הם מבקשים שהעיצוב לא יבלוט לעין יתר על המידה. בנוסף נדרש איזון מדויק בין הציפיות של הילד/נער לבין ההעדפות של ההורים, ועוד שילוב מדויק חיוני הוא זה שבין הפרקטי לאסתטי. כדי ליהנות מחדר ילדים אופטימלי ובעיקר כזה שמתאים בול לבן שלכם, כדאי "לנצל" את היכולות המוכחות, הניסיון המגוון, הסבלנות הרבה והשפה העיצובית הייחודית של חגית סער, ולהפקיד בידיה את מלאכת התכנון, העיצוב והייצור של הרהיטים והפריטים הנלווים הדרושים.

את חדר השינה לילד שלכם תעצב סער על-פי עולמו, מתוך תפישה הוליסטית שמציבה את הבן שעתיד לחיות בחדר במרכז ובמקביל בוחנת את יחסי הגומלין בינו לבין הסביבה. עוד יילקחו בחשבון הצרכים הפונקציונליים והמוטיבים העיצוביים הבולטים בבית כולו, ותוקדש תשומת לב גם להתפתחות הרגשית והקוגניטיבית הצפויה כך שהחדר יהווה מקום מושלם עבור הילד גם בשנים הקרובות. התוצאה – חדר שינה לבנים שכולו קסם ייחודי, ידידותי למשתמש ובעל קווים נקיים ומודרניים שמשולבות בהם גם נגיעות נוסטלגיות מדויקות.

חשוב להדגיש כי ההקפדה וההשקעה מאפיינות לא רק את התכנון והעיצוב אלא גם את הייצור אשר מתבצע כולו בבית מלאכה פרטי. חומרי הגלם בהם עושה שימוש סער הם עץ בוק גושני בשילוב לוחות לביד וצבעים על בסיס מים וללא עופרת – כלומר מרכיבים ידידותיים לסביבה ולילד, שעל אף הקשיחות המתגבשת מתאפיין בפגיעות וחובה להגן עליו מפני חומרים מזיקים. בבית המלאכה מקפידים כל העת על בקרת איכות מחמירה, כך שכל רהיט וכל פריט נלווה יצאו ממנו עם רמת גימור מרשימה ובאיכות מקסימלית, והליווי הצמוד נמשך גם בשלב ההתקנה, עד לשביעות רצונכם המלאה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן