רהיטים לחדרי ילדים ונוער

עיצוב חדר שינה לבנות
יוני 28, 2017
רהיטים לחדרי נוער
יוני 28, 2017

בחירת רהיטים לחדרי ילדים ונוער מחייבת איזון מדויק – הן בין רצונות הילדים/נערים והדרך שבה הם תופשים את המרחב הפרטי שלהם לבין העדפות ההורים והדגשים החשובים להם, והן בין האסתטי לפונקציונלי. בנוסף כל חדר ילדים או חדר נוער אמור לשקף את האישיות הייחודית של מי שעתיד לחיות בו, וכשמדובר ברהיטים סטנדרטיים שכמותם ניתן למצוא באינספור בתים, עלולים להיווצר תסכול ועוגמת נפש אצל הילדים.

הפתרון: עיצוב בהתאמה אישית של החדר כולו ושל הרהיטים הנחוצים בחדר – וכשהעיצוב הוא מעשה ידיה ומוחה של חגית סער, שכבר עיצבה, תכננה וייצרה בבית מלאכה פרטי אלפי פריטי ריהוט לחדרי ילדים ונוער, במשך למעלה מ-20 שנה, מובטחת גם לילדים וגם להורים נחת רבה.

אל השפה העיצובית הייחודית של חגית חוברים הקשב שלה לחלומות הילדות והנחיות ההורים, ההתבוננות בסביבת הילד גם דרך נקודת המבט שלו וגם עם הניסיון העשיר שלה, הלמידה המתמדת, היצירתיות, הגמישות המחשבתית והמחויבות המלאה ליצור רהיטים שמותאמים בדיוק לצרכי הילדים ובני הנוער כמו גם מאפשרים לאישיות המתגבשת שלהם לבוא לידי ביטוי.

עוד כדאי לדעת שכפי שהעיצוב של כל אותם רהיטים לחדרי ילדים ונוער מושקע ומדוקדק, גם הייצור, אשר מתבצע בבית מלאכה פרטי, מתנהל עפ"י סטנדרטים גבוהים במיוחד ותחת בקרת איכות מחמירה. כל הרהיטים והפריטים הנלווים הם מעץ מלא בשילוב לוחות לביד, כך שהם לא רק יפים ומרשימים מאוד אלא גם בטיחותיים מהבחינה הבריאותית, וגם הצבעים ידידותיים לילדים ולסביבה, ללא עופרת ובלי חומרים מזיקים אחרים.

רהיטים לחדרי ילדים ונוער של סער מתאפיינים בקווים נקיים ומודרניים ובאמירה מגובשת ומקורית, נושאים חותם ייחודי ומזוהים מיד עם יוקרה, והכי חשוב – מספקים גם לילדים וגם להורים חיים עם איכות אמיתית.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן