רהיטים לחדרי נוער

רהיטים לחדרי ילדים ונוער
יוני 28, 2017
מיטות ילדים מתצוגה
יוני 28, 2017

רהיטים לחדרי נוער חייבים להיות יפים ונכונים בעיני בני הנוער, להתאים גם לטעמם של ההורים (או לפחות לא להיות רחוקים ממנו יתר על המידה…), ליצור סביבה שימושית עבור מי שחי בחדר, למלא את ייעודם לאורך שנים רבות ואולי הכי חשוב, להיות מקוריים ומעניינים, שהרי בגיל הזה הדבר החשוב ביותר הוא להיות מקורי ומעניין, והחדר הוא אחת הדרכים להביא לידי ביטוי ייחודיות.

דרך מומלצת לזכות בריהוט לחדר נוער שאכן עונה על כל הדרישות הנ"ל היא להפקיד את מלאכת העיצוב וההוצאה לפועל בידיים המקצועיות של חגית סער, שמביאה לידי ביטוי בכל פרויקט ניסיון של למעלה מ-20 שנה, גמישות מחשבתית, קשב מלא להעדפות ולרצונות של בני הנוער וההורים גם יחד ומחויבות טוטאלית לכך שכל רהיט ופריט יהיו לא פחות ממושלמים, ובעיקר מושלמים עבור בן/בת הנוער הספציפיים.

הדרך לרהיטים לחדרי נוער שמותאמים בדיוק לבעליהם הצעירים ומשקפים את האישיות המתגבשת שהם עוברת גם בהתבוננות יסודית בסביבה, כולל דרך עיני בן/בת הנוער. כשחוברת לכך השפה העיצובית הייחודית של סער התוצאה היא רהיטים מקוריים שניחנים גם באסתטיקה עילאית וגם בפונקציונליות מרשימה.

לא רק העיצוב פרי הכישרון של סער והתכנון הקפדני תורמים לכך אלא גם הייצור – הפיכת הרעיונות והסקיצות לרהיטים ממשיים מתבצעת בבית מלאכה פרטי שגם בו הצטבר ניסיון רב בייצור מיטות, שידות, ארונות, שולחנות ועוד רהיטים לחדרי נוער ופריטים נלווים, ובנוסף הוא מקפיד על רמת גימור ללא רבב. עוד כדאי לדעת שהריהוט חדרי הנוער מבוסס על עץ בוק גושני בשילוב לוחות לביד, חומר גלם טבעי אשר שומר על בריאות בני הנוער, ועל צבעי מים ללא עופרת או חומרים מזיקים אחרים, שמשתלבים היטב עם העץ המלא, מעצימים את יופיו ומהווים גם הם חומר גלם ידידותי לסביבה ולבני הנוער.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן