חדרי שינה מעוצבים לילדים
דצמבר 23, 2018
עיצוב פנים חדרי ילדים
ריהוט לחדרי תינוקות
דצמבר 23, 2018

חדרי תינוקות אמורים להיות מותאמים לצרכיהם ולצרכי ההורים. תינוקות בראשית חייהם ישנים שעות רבות וההורים מטפלים בהם במסירות. הטיפולים כוללים בעיקר הנקה והאכלה, החלפת חיתולים, משחק והקדשת תשומת לב  מרבית להם ולצרכיהם. לרהיטים דוגמת: מיטה, ארון ושידת החתלה יש חשיבות רבה אבל גם לכסא או כורסה נוחה להנקה, דרגש להנחת רגליים בעת אחיזת התינוק, לעריסה, המתנדנדת, ולעוד מיני רהיטים שאמורים למלא את המרחב הפנימי שבחדר. ניתן להכניס את כל הריהוט הזה, ואחר נבחר, בצורה מסודרת וליצור חדר תינוקות מעוצב, מרווח, פרקטי ונאה לעין. חדר תינוקות אמור להיות אינטימי עם אווירה חמה ונעימה ומרגיעה. עיצוב מוקפד לוקח בחשבון את כל האלמנטים הללו, ואחרים נוספים.

חדרי תינוקות עיצוב חדרי תינוקות בנות ובנים זוהי משימה שדורשת המון יצירתיות. ריהוט לחדר תינוקות העשוי מעץ מלא הינו איכותי מאוד ויחזיק מעמד זמן רב עם בלאי מועט. מיטת תינוק מעוצבת לוקחת בחשבון בטיחות ונוחות. היא אמורה להיות מיוצרת על פי תקן קיים, להיות יציבה, בעלת מרחק בטיחותי בין הסורגים, מזרן קשיח מתאים ועוד. השידה אמורה להיות בגובה המתאים, בעלת משטח טיפולים גדול דיו, מגירות רחבות לאחסון ועוד. רהיטים אלו וארון מרווח יעוצבו באותו קו עיצוב על מנת לשוות לחדר מראה ייחודי ורב רושם.

בנוסף לריהוט, ניתן להוסיף אלמנטים אחרים שיוסיפו חן ותוכן מעניין. מדובר על שטיח במרכז החדר, וילונות להצללה, תמונות, פרטי נוי וכדומה. שילוב צבעים הנבחרים לריהוט, לקירות, ולאלמנטים אחרים יוסיף צבע וחיות. ניתן לעצב חדרים בסגנון קלאסי, לחילופין, עם נושאים כמו: סיפורי ילדים, חיות, דמויות מצוירות ודמויות אחרות האהובות על ילדים והורים. מומלץ להורים המוכנים להשקיע בתינוקות הרכים לקבל ייעוץ ממעצבת בעלת מוניטין. היא תעצב חדר נפלא ומרשים אשר ישמש את התינוק בשנים הראשונות לחייו.

כתיבת תגובה

חדר כדור פורח
יוני 7, 2017
מצעים ופריטים נלווים
יוני 11, 2017

כתיבת תגובה

חדרי ילדים ונוער
אפריל 8, 2013
מן העיתונות
אפריל 8, 2013

[new_royalslider id=6]

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן